ANASAYFA  |  FİRMAMIZ  |   YAZIL

ANASAYFA    FIRMAMIZ    YAZILIMLAR    REFERANSLAR    ILETISIM

 

YAZILIMLAR

     

  
   

 

  Coğrafi Bilgi Sistemleri özellikleri kullanılarak hazırlanmış olan programlarımız tasarımdan üretime kadar tamamen firmamıza aittir. Dünya yazılım sektörünün büyükmekte olduğu günümüzde Türk yazılım firmaları olarak hakedilen yere geleceğimizi umut etmekteyiz.

  Siz değerli kullanıcılarımızın bize verdiği/vereceği desteklerle dünya yazılım sıralamasında ülke olarak ilk sıralara yerleşmek temel hedefimizdir.

    Ülkemizde özellikle dışa bağımlı yazılımların kullanıldığı Coğrafi Bilgi Sistemi , Kent Bilgi Sistemi veya Akıllı Kent Otomasyonu gibi oluşumlarda yerli yazılımların tercih edilmesi; hem kullanıcılar hem de sektör açısından çok önemlidir.

    Pahalı, kullanımı zor, sembolojisi uygun olmayan, istenen işe uyarlanamayan yabancı yazılımlar yıllarca ülkemizde sömürü kaynağı olagelmiştir. Yaşadığı coğrafyaya hakim, iş akışlarını, insanları ve alışkanlıklarını iyi analiz etmiş yerli firmalar kesinlikle problemlerin çözüm merkezi olacaktır.

    E-devlet, E-Belediye ve E-İş uygulamalarının kullanılması neredeyse kaçınılmazdır. Yasal mecburiyetler de özellikle kamu kurumlarını bu uygulamaları kullanmaya zorlamaktadır.

   Teknolojik imkanların kullanılması ile hızlı, doğru, etkin, hesaplı ve estetik uygulamalar oluşturulmaktadır.

 

 

Ata Teknokent Atatürk Üniversitesi B Blok 2/216 ERZURUM
Tel-fax : 0442 282 20 35
email : info@bilgi-soft.com.tr