ANASAYFA  |  FİRMAMIZ  |   YAZIL

ANASAYFA    FIRMAMIZ    YAZILIMLAR    REFERANSLAR    ILETISIM

 

FİRMAMIZ

     

  
   

 

BilgiSoft Bilişim Ar-Ge

Atatürk Üniversitesi Ata Teknokentte faaliyet göstermektedir. Coğrafi Bilgi Sistemleri, Kent Bilgi Sistemleri, Altyapı Bilgi Sistemleri, Mezarlık Bilgi Sistemleri gibi konumsal uygulamaların yanısıra mekatronik ve scada konularında da yazılım geliştirmektedir. Tecrübeli personeli ile yazılım, mühendislik, projelendirme, uygulama ve teknik destek sağlamaktadır. Farklı sektörler için bir çok yazılım geliştirmiştir. Bu yazılımlardan bazıları siz kıymetli kullanıcılar için demo versiyonu ve freeware (ücretsiz) olarak sunulmaktadır. Firmanın web portalı olan www.bilgi-soft.com adresinden demo ve freeware programlar sunulacaktır. Ayrıca web sitemizde, bilimsel kaynaklar, kullanıcı el kitapları ve faydalı bilgileri kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Web sitemizde sizlerden gelen soruların da yanıtlarını bulacaksınız. Kapsamlı projelere birlikte imza atmak ümidiyle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

E-Devlet, E-Belediye, E-İş uygulamaları ile mekansal bilgi sistemleri ve mekatroniğe dayalı otomasyon yazılımları geliştirerek, dışa bağımlı, pahalı ve kullanımı zor uygulamaların yerine kendi programlarımızı kullanıma sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

Ata Teknokent Atatürk Üniversitesi B Blok 2/216 ERZURUM
Tel-fax : 0442 282 20 35
email : info@bilgi-soft.com.tr